UCD1K100MCL6GS
DigiKey raktári szám
493-6407-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-6407-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-6407-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCD1K100MCL6GS
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 80V SMD
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 80 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UCD1K100MCL6GS modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
30 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
60 mA @ 100 kHz
Impedancia
2.4 Ohms
Kapacitás
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Névleges feszültség
80 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C