UCD1E101MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-6376-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-6376-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-6376-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCD1E101MCL1GS
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UCD1E101MCL1GS modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
145 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
290 mA @ 100 kHz
Impedancia
320 mOhms
Kapacitás
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C