UCD1C100MCL1GS | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | UCD1C100MCL1GS |
Leírás | CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | UCD1C100MCL1GS modellek |
Kategória | Minősítések |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 45 mA @ 120 Hz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (magas frekvencián) 90 mA @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Impedancia 1.35 Ohms |
Kapacitás | Méretek 0,157" átmérő (4,00mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,240" (6,10mm) |
Névleges feszültség 16 V | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm) |
Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 105°C | Rögzítés módja |
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C | Tokozás Radiális, Henger - SMD |