UCA2G220MHD1TO
DigiKey raktári szám
493-13269-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13269-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCA2G220MHD1TO
Leírás
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UCA2G220MHD1TO modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
215 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
430 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
400 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C