UCA2G220MHD1TO | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | UCA2G220MHD1TO |
Leírás | CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 22 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | UCA2G220MHD1TO modellek |
Kategória | Polaritás Poláris |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 215 mA @ 120 Hz |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Búgóáram (magas frekvencián) 430 mA @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Elavult | Kivezetések közötti távolság 0,197" (5,00mm) |
Kapacitás | Méretek 0,492" átmérő (12,50mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,846" (21,50mm) |
Névleges feszültség 400 V | Rögzítés módja |
Élettartam / hőmérséklet 12000 óra / 105°C | Tokozás Radiális, fémdoboz |
Üzemi hőmérséklet -25°C ~ 105°C |