UBX2V100MHL
DigiKey raktári szám
493-14911-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UBX2V100MHL
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 350 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 1000 óra / 150°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UBX2V100MHL modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
120 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
216 mA @ 100 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
350 V
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 150°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 150°C