UBX1J221MHL
DigiKey raktári szám
493-16663-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UBX1J221MHL
Leírás
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 1000 óra / 150°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UBX1J221MHL modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
520 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.04 A @ 100 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,043" (26,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 150°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C