UBW1H331MHD1TO
DigiKey raktári szám
493-13161-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13161-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UBW1H331MHD1TO
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 3000 óra / 135°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UBW1H331MHD1TO modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
665 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
1.33 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
70 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 135°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C