RNU1E221MDNASQ
DigiKey raktári szám
493-16401-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNU1E221MDNASQ
Leírás
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 16mohm 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNU1E221MDNASQ modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
465 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
4.65 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
220 µF
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
16mohm