PCX1C820MCS1GS
DigiKey raktári szám
493-13686-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-13686-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13686-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCX1C820MCS1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD
Részletes leírás
82 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 45mohm 3000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
PCX1C820MCS1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
1.3 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Kapacitás
82 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
16 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
45mohm