PCX1C271MCS1GS
DigiKey raktári szám
493-13690-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-13690-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13690-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCX1C271MCS1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Részletes leírás
270 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 3000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
PCX1C271MCS1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.3 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,433" (11,00mm)
Kapacitás
270 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
16 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm