PCX1C101MCS1GS
DigiKey raktári szám
493-13688-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-13688-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13688-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCX1C101MCS1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 33mohm 1500 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PCX1C101MCS1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 125°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
1.5 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Típus
Polimer
Max. magasság (beültetve)
0,319" (8,10mm)
Kapacitás
100 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
16 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
33mohm