PCX1C101MCS1GS | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PCX1C101MCS1GS |
Leírás | CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 100 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 33mohm 1500 óra / 125°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PCX1C101MCS1GS modellek |
Kategória | Élettartam / hőmérséklet 1500 óra / 125°C |
Gyártó Nichicon | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Felhasználás univerzális |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (magas frekvencián) 1.5 A @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,248" átmérő (6,30mm) |
Típus Polimer | Max. magasság (beültetve) 0,319" (8,10mm) |
Kapacitás 100 µF | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm) |
Tűrés ±20% | Rögzítés módja Felületszerelt |
Névleges feszültség 16 V | Tokozás Radiális, Henger - SMD |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 33mohm |