PCV1V820MCL7GS
DigiKey raktári szám
493-4547-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-4547-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-4547-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCV1V820MCL7GS
Leírás
CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
82 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 24mohm 3000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PCV1V820MCL7GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.6 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
82 µF
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
24mohm