PCV1E330MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-4376-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-4376-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-4376-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCV1E330MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
33 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 60mohm 3000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCV1E330MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
1 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm