PCV1E221MCL2GS
DigiKey raktári szám
493-4542-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-4542-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-4542-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCV1E221MCL2GS
Leírás
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 22mohm 3000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PCV1E221MCL2GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.8 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
220 µF
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm