PCV1D470MCL1GS | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PCV1D470MCL1GS |
Leírás | CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 47 µF 20 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 55mohm 3000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PCV1D470MCL1GS modellek |
Kategória | Élettartam / hőmérséklet 3000 óra / 105°C |
Gyártó Nichicon | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Aktív | Búgóáram (magas frekvencián) 1 A @ 100 kHz |
Típus Polimer | Méretek 0,248" átmérő (6,30mm) |
Kapacitás 47 µF | Max. magasság (beültetve) 0,236" (6,00mm) |
Tűrés ±20% | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm) |
Névleges feszültség 20 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 55mohm | Tokozás Radiális, Henger - SMD |