PCV1D470MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-4369-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-4369-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-4369-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCV1D470MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 20 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 55mohm 3000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PCV1D470MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
20 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
55mohm