PCS0J470MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-3966-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-3966-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-3966-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCS0J470MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 6.3 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 35mohm 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PCS0J470MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.6 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Névleges feszültség
6.3 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm