PCR1V331MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-13765-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-13765-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13765-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCR1V331MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V SMD
Részletes leírás
330 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 16mohm 4000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
PCR1V331MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
3.9 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,500" (12,70mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
16mohm