PCJ1A681MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-3051-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-3051-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-3051-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCJ1A681MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD
Részletes leírás
680 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 13mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCJ1A681MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
4.82 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
680 µF
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
10 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
13mohm