PCG1C151MCL1GS | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PCG1C151MCL1GS |
Leírás | CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 150 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 28mohm 2000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PCG1C151MCL1GS modellek |
Kategória | Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 105°C |
Gyártó Nichicon | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Aktív | Búgóáram (magas frekvencián) 2.8 A @ 100 kHz |
Típus Polimer | Méretek 0,315" átmérő (8,00mm) |
Kapacitás 150 µF | Max. magasság (beültetve) 0,276" (7,00mm) |
Tűrés ±20% | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm) |
Névleges feszültség 16 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 28mohm | Tokozás Radiális, Henger - SMD |