PCG0J102MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-3086-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-3086-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-3086-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCG0J102MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 6.3V
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 µF 6.3 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 18mohm 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PCG0J102MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.8 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
1000 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
6.3 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
18mohm