PCF1E560MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-11065-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-11065-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-11065-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCF1E560MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
56 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 28mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCF1E560MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
3.8 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
56 µF
Max. magasság (beültetve)
0,500" (12,70mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
28mohm