PCF1E220MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-14028-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-14028-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-14028-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCF1E220MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
22 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 50mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCF1E220MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.2 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
22 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50mohm