PCF1A470MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-2990-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-2990-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-2990-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCF1A470MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Részletes leírás
47 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 26mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCF1A470MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.6 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
10 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
26mohm