PCF0J121MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-2985-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-2985-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-2985-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCF0J121MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
Részletes leírás
120 µF 6.3 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 23mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCF0J121MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
3 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
120 µF
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
6.3 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
23mohm