GYC1H680MCQ1GS
DigiKey raktári szám
GYC1H680MCQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
GYC1H680MCQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GYC1H680MCQ1GS
Leírás
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Gyártó
Nichicon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
330 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2.2 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
68 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C