GYA1J100MCQ1GS
DigiKey raktári szám
493-16371-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-16371-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-16371-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GYA1J100MCQ1GS
Leírás
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 120mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GYA1J100MCQ1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
700 mA @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120mohm