MTP2915100ML01
DigiKey raktári szám
3372-MTP2915100ML01-ND
Gyártó
Coilmx
Gyártói cikkszám
MTP2915100ML01
Leírás
FIXED IND 10UH 30A 2.5 MOHM TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 30 A 2,5mohm max Radiális
Kategória
Telítési áram
28A
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,5mohm max
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Radiális
Induktivitás
Méretek
1,102" H. x 0,748" Sz. (28,00mm x 19,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,610" (15,50mm)