MSA752R2M0S001
DigiKey raktári szám
3372-MSA752R2M0S001TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Coilmx
Gyártói cikkszám
MSA752R2M0S001
Leírás
FIXED IND 2.2UH 18 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 18mohm max. 2-SMD
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
18mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
2-SMD
Mag anyaga
Gyártói tokozás
2-SMD
Induktivitás
Méretek
0,307" H. x 0,276" Sz. (7,80mm x 7,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,209" (5,30mm)
Telítési áram
250mA