MS06304R7MS001
DigiKey raktári szám
3372-MS06304R7MS001TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Coilmx
Gyártói cikkszám
MS06304R7MS001
Leírás
FIXED IND 4.7UH 5A 38 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Induktor 5 A 38mohm max. 2-SMD
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
38mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
2-SMD
Induktivitás
Gyártói tokozás
2-SMD
Tűrés
±20%
Méretek
0,281" H. x 0,260" Sz. (7,15mm x 6,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Telítési áram
6,5A