BZT52C75
DigiKey raktári szám
3372-BZT52C75TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C75
Leírás
DIODE ZENER 75V 500MW SOD123
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 75 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
265 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 56 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. teljesítmény
500 mW