BZT52C18S
DigiKey raktári szám
3372-BZT52C18STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C18S
Leírás
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 13 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
200 mW