BZT52C18
DigiKey raktári szám
3372-BZT52C18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C18
Leírás
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 13 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. teljesítmény
500 mW