BW107M035HFKTA
DigiKey raktári szám
3372-BW107M035HFKTATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Aillen
Gyártói cikkszám
BW107M035HFKTA
Leírás
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 4000 óra / 125°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Gyártó
Aillen
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.6 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
100 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm