PZU7.5B3A,115 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 150
onsemi
Diodes Incorporated
Zener dióda 7.5 V 320 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.