PZU3.3B2A,115
DigiKey raktári szám
1727-PZU3.3B2A,115TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PZU3.3B2A,115CT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PZU3.3B2A,115DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PZU3.3B2A,115
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 320MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 320 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
320 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms