PZU18B2A,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Zener dióda 18 V 320 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.