PTVS20VZ1USKYL
DigiKey raktári szám
1727-2749-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-2749-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-2749-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTVS20VZ1USKYL
Leírás
TVS DIODE 20VWM 36.9VC DSN1608-2
Vevői azonosító
Részletes leírás
36,9V bilincs 6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DSN1608-2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTVS20VZ1USKYL modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
220W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Kapacitás / frekvencia
260pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
20V (max.)
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
22,2V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
36,9V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6A