PSMN7R5-30MLDX
DigiKey raktári szám
1727-1794-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-1794-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-1794-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN7R5-30MLDX
Leírás
MOSFET N-CH 30V 57A LFPAK33
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 57A (Tc) 45W (Ta) Felületszerelt LFPAK33
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
11.3 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
655 pF @ 15 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
45W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK33
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
7,6mohm / 15A, 10V