PSMN4R5-80YSFX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN4R5-80YSFXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN4R5-80YSFXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN4R5-80YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN4R5-80YSFX
Leírás
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 100A (Tc) 238W (Ta) Felületszerelt LFPAK56, Power-SO8
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
90 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6009 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
238W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK56, Power-SO8
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,5mohm / 25A, 10V