PSMN4R2-40VSHX nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 1 685
Adatlap
MOSFET tömb 40V 98A (Ta) 85W (Ta) Felületszerelt LFPAK56D
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PSMN4R2-40VSHX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN4R2-40VSHXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN4R2-40VSHXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN4R2-40VSHXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN4R2-40VSHX
Leírás
MOSFET 2N-CH 40V 98A LFPAK56D
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PSMN4R2-40VSHX modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,6V / 1mA
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
37nC / 10V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2590pF / 25V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
85W (Ta)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (félhíd)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
40V