PSMN3R9-100YSFX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN3R9-100YSFXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN3R9-100YSFXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN3R9-100YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN3R9-100YSFX
Leírás
MOSFET N-CH 100V 120A LFPAK56
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 120A (Tc) 245W (Ta) Felületszerelt LFPAK56; Power-SO8
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
111 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7360 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
245W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK56; Power-SO8
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,3mohm / 25A, 10V