PSMN3R4-30BLE,118
DigiKey raktári szám
1727-1102-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-1102-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-1102-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN3R4-30BLE,118
Leírás
MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 120A (Tc) 178W (Ta) Felületszerelt D2PAK
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,15V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
81 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4682 pF @ 15 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
178W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
D2PAK
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,4mohm / 25A, 10V