PSMN3R3-80YSFX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN3R3-80YSFXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN3R3-80YSFXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN3R3-80YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN3R3-80YSFX
Leírás
PSMN3R3-80YSF/SOT669/LFPAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 160A (Tc) 300W (Ta) Felületszerelt LFPAK56, Power-SO8
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
108 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6986 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
300W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK56, Power-SO8
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,1mohm / 25A, 10V