PSMN3R3-80YSFX | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PSMN3R3-80YSFX |
Leírás | PSMN3R3-80YSF/SOT669/LFPAK |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 80 V 160A (Tc) 300W (Ta) Felületszerelt LFPAK56, Power-SO8 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 4V / 1mA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 108 nC @ 10 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Ugs (Max) ±20V |
Alkatrész státusza Aktív | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 6986 pF @ 40 V |
FET típusa | Teljesítményveszteség (max.) 300W (Ta) |
Technológia | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Drain-source feszültség (Udss) 80 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain áram (Id) 25°C-on | Gyártói tokozás LFPAK56, Power-SO8 |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 10V | Tokozás |
Rds On (max.) / Id, Ugs 3,1mohm / 25A, 10V |