PSMN1R8-30MLHX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN1R8-30MLHXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN1R8-30MLHXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN1R8-30MLHXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN1R8-30MLHX
Leírás
MOSFET N-CH 30V 150A LFPAK33
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 150A (Tc) 106W (Ta) Felületszerelt LFPAK33
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PSMN1R8-30MLHX modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
58 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3125 pF @ 15 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
106W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK33
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,1mohm / 25A, 10V