PSMN1R4-100CSFJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMN1R4-100CSFJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN1R4-100CSFJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN1R4-100CSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN1R4-100CSFJ
Leírás
NEXTPOWER 100 V, 1.35 MOHM, N-CH
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 400A (Ta) 1,071kW (Tc) Felületszerelt CCPAK1212i
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
248 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
17737 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1,071kW (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
CCPAK1212i
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,35mohm / 25A, 10V