PSMN1R1-80ASFJ | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PSMN1R1-80ASFJ |
Leírás | NEXTPOWER 80 V, 1.11 MOHM, N-CHA |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 80 V 385A (Tc) 935W (Ta) Felületszerelt CCPAK1212 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 4V / 1mA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 363 nC @ 10 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Ugs (Max) ±20V |
Alkatrész státusza Aktív | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 24627 pF @ 40 V |
FET típusa | Teljesítményveszteség (max.) 935W (Ta) |
Technológia | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Drain-source feszültség (Udss) 80 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain áram (Id) 25°C-on | Gyártói tokozás CCPAK1212 |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 7V, 10V | Tokozás |
Rds On (max.) / Id, Ugs 1,11mohm / 25A, 10V |